722,38 €
Turime
Turime
| Gross weight | 23.40 kg |
| Net weight | 19.20 kg |
| Producer | CyberPower |
| Talpumas | 1350 W |
| UPS topologija | On line |
| Talpumas | 1500 VA |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | OLS1500ERT2UA |
| Gamintojo prekės serija | Smart App UPS Systems |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.