| Gross weight | 2.10 kg |
| Net weight | 2.00 kg |
| Producer | Deepcool |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PQA00G |
| Gamintojo prekės serija | 80 PLUS Gold PSU |
| Gaminio spalva | Black |
| Vardinė galia | 1000 W |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.