77,75 €
Number of LAN (RJ-45) connections: 2. Number of USB 2.0 connections: 2
Turime
Turime
| Gross weight | 5 kg |
| Net weight | 4.699 kg |
| Talpumas | 360 W |
| Producer | Digitus |
| AC išvesties tipai | C13 coupler |
| Kintamosios srovės lizdų kiekis | 7 |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 600 VA |
| Bangų forma | Sinus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45 |
| Gamintojo prekės serija | All-in-One UPS |
| Warranty | 24 mėn. |
| Dydžio formatas | Compact |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.