155,89 €
1500 VA Line-Interactive UPS; 230 VAC 50Hz nominal output; LCD display; Noise level: Less than 40 dB; Overload, Discharge and Overcharge protection
Turime
Turime
| Gross weight | 11.4 kg |
| Net weight | 10.505 kg |
| Talpumas | 900 W |
| Producer | Digitus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Line-Interactive UPS DN-170075, 1500VA, 900W, 2x 12V/9Ah battery, 4x CEE 7/7 outlet, 2x RJ45, 1x USB 2.0 type B, 1x RS232, LCD, Simulated Sine Wave, 380x158x198mm, 10.1kg |
| Gamintojo prekės serija | Line-Interactive UPS |
| Warranty | 24 mėn. |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 1500 VA |
| Bangų forma | Simulated Sine Wave |
| Kintamosios srovės lizdų kiekis | 4 |
| Dydžio formatas | Wallmount |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.