110,32 €
Software compatibility: Eaton UPS Companion (enables safe system shutdown, energy usage metering and configuration of UPS settings)
Turime
Turime
| Gross weight | 3.90 kg |
| Net weight | 3.20 kg |
| Talpumas | 330 W |
| Producer | Eaton |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 3S 550 DIN |
| Gamintojo prekės serija | UPS |
| Warranty | 24 mėn. |
| UPS topologija | Off line |
| Talpumas | 550 VA |
| Dydžio formatas | Tower |
| Gaminio spalva | Black/White |
| Sertifikatas | CE, EAC, IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.