94,72 €
Turime
Turime
| Maitinimo dažnis | 50/60 Hz |
| Įvesties darbo įtampa (min.) | 162 V |
| Išvesties maitinimo galia | 1000 VA |
| Išvesties galia | 600 W |
| Įvesties įtampa darbo metu (maks.) | 290 V |
| Išvesties dažnio reglamentas | 60 / 50 Hz |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC V |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 6 h |
| Baterijos pakeitimo pranešimai | Audible |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 2 |
| Akumuliatoriaus tipas | 7 AH |
| „Schuko“ išvesčių skaičius | 4 |
| Kintamosios srovės lizdų kiekis | 4 |
| AC išvesties tipai | Type F (Schuko) |
| Jungtis(-ys) | 4 x schuko outlets |
| Dydžio formatas | Mini tower |
| Pakuotės gylis | 39 cm |
| Svoris | 8.2 g |
| Pakuotės aukštis | 27.5 cm |
| Plotis | 13 cm |
| Aukštis | 18.2 cm |
| Pakuotės plotis | 19 cm |
| Gylis | 32 cm |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Srovės apsaugos funkcijos | Overcharge, Overload |
| Bangų forma | Sine |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40 dB |
| Garsiniai įspėjamieji signalai | Yes |
| Talpumas | 1000 VA |
| Gaminio spalva | Black |
| Aliarmo funkcija | Sounding every 0,5 sec |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 – 40 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 0 – 90 % |
| Nominalioji išvesties įtampa | 220 V |
| Matmenys (P x G x A) | 320 x 130 x 182 mm mm |
| Žemo baterijos lygio indikatorius | Sounding every sec |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 7.447 kg |
| Producer | FSP |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FP 1000 |
| Gross weight | 8.35 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.