58,66 €
Fan Type: Rifle, 80mm; Protection OCP/OVP/SCP/ OPP/ OTP
Turime
Turime
| Gross weight | 1.82 kg |
| Net weight | 1.22 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SFX PRO 450 |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Producer | FSP |
| Vardinė galia | 450 W |
| Sertifikatas | Bronze |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.