139,52 €
Quiet and long-lasting 92mm ball bearing fan; Protections OCP, OVP, SCP, OPP, OTP;
Turime
Turime
| Gross weight | 1.61 kg |
| Net weight | 1.43 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DAGGER PRO 850 |
| Gamintojo prekės serija | SFX PSU |
| Producer | FSP |
| Vardinė galia | 850 W |
| Sertifikatas | 80 Plus Gold |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.