222,26 €
Turime
Turime
| Gross weight | 8.19 kg |
| Net weight | 5.91 kg |
| Producer | Gigabyte |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB |
| Matmenys su stovu | 61.2 x 51.5 x 19.2 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M27Q2 ICE EK |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 18W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| HD tipas | QHD |
| Ekrano paviršius | Non-glare |
| Skydelio tipas | SS IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | Edge |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 200 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.