764,56 €
Turime
Turime
| Gross weight | 12.24 kg |
| Net weight | 9.86 kg |
| Producer | Gigabyte |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MO34WQC2 EK1 |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 18W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 3440 x 1440 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| HD tipas | WQHD |
| Skydelio tipas | OLED |
| Reakcijos laikas | 0.03 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 34 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| USB prievadų kiekis | 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.2 Downstream ports, 1 x USB 3.2 Upstream port |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.