58,88 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 1.31 kg |
| Net weight | 1.20 kg |
| Producer | Lenovo |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 17 col. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Legion 17″ Gaming Backpack GB800 |
| Medžiaga | 20% polyester, 80% polyurethane |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 17 col. |
| Matmenys (P x Gx A) | 315 x 180 x 450 mm |
| Spalva | Black |
| Atsparus vandeniui | Yes |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.