249,60 €
Turime
Turime
| Gross weight | 10.60 kg |
| Net weight | 7.00 kg |
| Producer | LG |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB Downstream, Headphones |
| Matmenys su stovu | 71.4 x 48.6-59.6 x 23.9 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 32BR55UK-B |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 65W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| HD tipas | UHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Skydelio tipas | VA |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 31.5 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| USB prievadų kiekis | 3 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.