8,96 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.28 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Producer | Logilink |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PA0316 |
| Gamintojo prekės serija | Power bank, Li-Po, 2x USB-A, USB-C |
| Akumuliatoriaus talpa | 10000 mAh |
| Baterijos technologija | Li-Po |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.