SALE OUT. Philips | 34B2U5600C/00 | 34 ” | VA | 21:9 | 60 Hz | 4 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Turime
Turime
Prekės kodas: ac-469893 Kategorija:
Prekės parametrai
Gross weight15.40 kg
Net weight11.19 kg
ProducerPhilips
ConnectivityHDMI, DisplayPort, USB-C
Matmenys su stovu80.7 x 57.5 x 28.1 cm
Gamintojo prekės modelio pavadinimas34B2U5600C/00
USB-CYes
USB-C maitinimo tiekimas15W
SALE OUT.Y, Y
Posvyrio reguliavimasYes
VESA tvirtinimasYes
VESA tvirtinimo sistemos100×100 mm
Aukščio reguliavimasYes
SukiojimasYes
Ekranas3440 x 1440 pikseliai
Ekrano ryškumas300 cd/m²
Skydelio tipasVA
Foninio apšvietimo tipasW-LED system
Reakcijos laikas4 ms
Vertikalusis matymo kampas178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis60 Hz
Ekrano spalvų skaičius16.7 M
Matymo kampas, horizontalus178 °
Proporcija21:9
Ekrano įstrižainė34 col.
Įmontuoti garsiakalbiaiYes
Integruotas TV imtuvasNo
„DisplayPort” prievadų skaičius1
HDMI prievadų kiekis2
Ethernet LAN (RJ-45) prievadaiYes
Warranty24 mėn.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “SALE OUT. Philips | 34B2U5600C/00 | 34 ” | VA | 21:9 | 60 Hz | 4 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2”