56,87 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.60 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer | Brother |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TZE231M5 |
| Gamintojo prekės serija | Laminated tape |
| Etiketės dydis | 1.2 cm x 8 m |
| Gaminio spalva | Black on white |
| Juostos tipas | Laminated tape |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.