1072,82 €
Turime
Turime
| Gross weight | 31.30 kg |
| Net weight | 26.70 kg |
| Producer | CyberPower |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | OLS3000ERT2UA |
| Gamintojo prekės serija | Smart App UPS Systems |
| Talpumas | 2700 W |
| UPS topologija | On line |
| Talpumas | 3000 VA |
| Specialios funkcijos | Outlets: IEC C19 x 2 / IEC C13 x 8 |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.