1326,89 €
Turime
Turime
| Gross weight | 38.64 kg |
| Net weight | 34.4 kg |
| Talpumas | 2200 W |
| Producer | CyberPower |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 2200 VA |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PR2200ERTXL2U |
| Gamintojo prekės serija | Smart App UPS Systems |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.