118,41 €
Total power output: RMS 15 W × 2 + 18 W × 2; SNR: ≥85dBA; Frequency response: 60 Hz – 20 kHz; Bass adjustment: -6db to + 6db; 25mm dome tweeter
Turime
Turime
| Gross weight | 7.4 kg |
| Net weight | 6.269 kg |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Producer | Edifier |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | R1700BTS |
| Gamintojo prekės serija | Active Bluetooth Bookshelf Speakers |
| Warranty | 24 mėn. |
| Specialios funkcijos | Exceptional sound quality; Integrated tone control; Rich bass and clear highs; Front Bass Reflex port emphasizes low frequencies giving the bass more power |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Įvesties jautrumas | 700±50 / 550±50 mV |
| Gaminio spalva | Brown |
| Įtampa | 100-240 V |
| Įvesties tipas | RCA/AUX, Bluetooth |
| Suderinamumas | iOS, Android, MacOS, or Windows device |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.