179,00 €
FM PLL radio with 30 preset stations, USB flash drive,CD, CD-R/RW, MP3 Compatible Drawer-type CD door
Neturime
Neturime
| „Bluetooth“ | Yes |
| Spalva | Black |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Nešiojamas | Yes |
| Net weight | 9.091 kg |
| Producer | Muse |
| Galingumas | 120 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-1350BTC |
| NFC features | Yes |
| Gross weight | 9.8 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.