39,99 €
Special Bass reflex function, the speakers generate a greater number of low tones whilst reducing distortions at higher volumes; The sound is distortion-free even at the high volume; RGB backlight system; RGB illumination effect; Power supply: USB-A
Turime
Turime
| Net weight | 1.24 kg |
| Frequency response | 120-20.000 Hz |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Nešiojamas | No |
| Tipas | Gaming Speakers |
| Jungties tipas | USB; minijack 3.5 mm |
| Garsumo reguliavimas | Panel |
| Producer | Genesis |
| RMS nominalioji galia | 10 W |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Spalva | Silver/Black |
| Medžiaga | ABS + metal |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Helium 100BT RGB |
| Gamintojo prekės serija | Computer Speaker |
| Warranty | 24 mėn. |
| Ryšio technologija | Wired/Wireless |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.