99,00 €
Total power output: R/L: 21W+21W RMS; Noise level: ≤25dB (A); Frequency response: 55Hz-20KHz; Bass unit: 116mm; 13mm silk dome tweeter; Signal-to-noise ratio: ≥85dBA (A)
Turime
Turime
| Gross weight | 5.5 kg |
| Net weight | 4.778 kg |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Producer | Edifier |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | R1280DBS |
| Gamintojo prekės serija | Powered Bluetooth Speakers |
| Warranty | 24 mėn. |
| Dėžės turinys | Speakers, Remote control, Speaker connectiong cable 2.5m; RCA to RCA audio cable 1.7m; 3.5mm-RCA audio cable 1.7m; Fiber optic input cable 1.5m; User manual |
| Specialios funkcijos | Redesigned remote with new features; Speaker cable connects the speakers together; Wood finish; On-Board Controls |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Matmenys (P x G x A) | 146 x 178 x 242 mm |
| Įvesties jautrumas | 450±50 / 550±50 mV |
| Gaminio spalva | Brown |
| Įvesties tipas | RCA/AUX, Bluetooth, Optical, Coaxial |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.