184,09 €
Turime
Turime
| Net weight | 16.847 kg |
| Nešiojamas | No |
| Jungties tipas | 3.5mm to RCA/Bluetooth/Optical/Coaxial |
| Producer | Edifier |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | R2750DB |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Speakers |
| Warranty | 24 mėn. |
| Spalva | Black |
| Specialios funkcijos | Dual digital and analogue connections; Crossover eliminates unnecessary sound; A 3-way tri-amp; Pair your smartphone through Bluetooth and leave the wires behind |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 4.0 |
| Dažnių diapazonas | 45-20.000 Hz |
| Total power | 136 W |
| Garsiakalbio tipas | 2.0 |
| Ryšio technologija | Wireless |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.