34,99 €
Amazing quality of bass (3 inch woofer), Active tweeter (22 mm tweeter), Wooden body, Headphone and microphone inputs, High RMS output 20W, Volume knob with turn on/off switch, Classic design
Turime
Turime
| Net weight | 1.69 kg |
| Varža | 4 Ω |
| Frequency response | 20 – 20 000 Hz |
| Belaidis ryšys | No |
| Nešiojamas | No |
| Tipas | Gaming Speakers |
| Producer | Genesis |
| RMS nominalioji galia | 20 W |
| Žemųjų dažnių garsiakalbio dydis | 7.62 cm |
| Aukštų dažnių garsiakalbio dydis | 0.86 cm |
| Signalo ir triukšmo santykis (SNR) | ≥ 70 dB |
| Svoris | 1.5 kg |
| „Bluetooth“ | No |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Helium 200 |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.